Tak zaczęła się nasza historia...

Korzenie naszej firmy sięgają 1982 roku, kiedy rozpoczynaliśmy swoją działalność produkując płyty pleksi. Przez kolejne lata ciężko pracowaliśmy, aby oferować naszym klientom nowe produkty najwyższej jakości.

Realizując tysiące zleceń zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam dzisiaj proponować Państwu najlepsze produkty reklamowe przy perfekcyjnym wykonaniu i szybkim czasie realizacji zlecenia. W ten sposób wykorzystujemy swoją przewagę nad konkurencją zdobywając kolejnych zadowolonych z naszych usług klientów.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów u nas wybrany produkt, aby po jego otrzymaniu powiedzieć z uśmiechem na twarzy: Tak to powinno wyglądać!

Reklama04

Dlaczego warto u nas zamawiać?

Oferujemy wysokiej jakości produkty reklamy zewnętrznej i wewnętrznej na bazie tworzyw sztucznych, aluminum, stali, płyt meblowych, szkła, folii oraz innych, co pozwoli nam idealnie dopasować zamówienie do Państwa oczekiwań.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego nie posiadamy cennika. Wycenę wraz z wykonaniem profesjonalnego projektu otrzymujecie Państwo od nas gratis. Każdy produkt objęty jest gwarancją oraz – opcjonalnie – serwisem pogwarancyjnym.

– OFERTA –

Nasze produkty cechuje nowoczesny design, wysoka trwałość oraz doskonała jakość wykonania.

Przy realizacji zamówień kierujemy się zasadą:

„SZYBKO – PROFESJONALNIE – ZA ROZSĄDNĄ CENĘ”

Dzięki temu podejściu od lat jesteśmy jednym z liderów produkcji urządzeń reklamowych w rejonie Grodziska Mazowieckiego.

Producent reklam Wzorek sp. z o.o. oferuje:

KASETONY

To jedna z najpopularniejszych form reklamy świetlnej, wykorzystywana zarówno na zewnątrz budynków, jak i w ich wnętrzach.

Ich budowa opiera się na aluminiowym stelażu, w którym osadzane są płyty z tworzywa sztucznego. Dzięki podświetleniu diodami LED oraz zastosowaniu włączników zmierzchowych mogą one pełnić funkcję reklamową o dowolnej porze dnia.

Nasze kasetony cechują się wyjątkową trwałością oraz dostosowaniem do warunków klimatu europejskiego.

LITERY PRZESTRZENNE

To forma reklamy umożliwiająca pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze studio projektowe dobierze dla Państwa odpowiednią formę podświetlenia (diody LED, halogeny, neony, świetlówki), kolor oraz kształt, dzięki czemu dostarczony produkt będzie spójnie komponował się z wizerunkiem Państwa firmy.

Litery przestrzenne doskonale sprawdzają się zarówno na we wewnętrznych, jak i na zewnętrznych częściach budynku, pełniąc rolę efektownej wizytówki o każdej porze dnia.

PYLONY, WITACZE

To szczególnie okazała forma reklamy, przyciągająca uwagę klientów. Najczęściej montowane są one tuż przy drogach lub wjazdach do firm.

W zależności od potrzeb, wykonujemy pylony podświetlane diodami LED lub niepodświetlane. Nasze produkty mogą przyjmować formy płaskie lub owalne, z elementami przestrzennymi.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie przygotowania projektu wraz z jego produkcją i montażem.

TABLICE

Oferujemy szeroki wybór tablic reklamowych, których materiał oraz formę indywidualnie dopasowujemy do oczekiwań klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo tablice reklamowe jednostronne, dwustronne, modułowe, na jednym bądź wielu słupach nośnych, z możliwością podświetlenia.

Kompleksowa realizacja każdego zamówienia obejmuje bezpłatne przygotowanie projektu wraz z wyceną, produkcję oraz transport wraz z montażem na terenie całej Polski.

OTOKI

To szczególnie widoczna forma reklamy wyróżniająca się rozmiarem oraz możliwością jej ścisłego dopasowania do kształtu budynku.

W połączeniu z odpowiednio dobraną kolorystyką oraz podświetleniem LED stanowią elegancką, a przy tym energooszczędną wizytówkę firmy.

PREZENTERY

Prezentery grawerowane stanowią niezwykle elegancką i nowoczesną formę reklamy.

Dzięki podświetleniu krawędzi przeźroczystych płyt plexi oraz umieszczeniu na ich powierzchni grawerowanego logotypu lub nazwy firmy uzyskujemy niepowtarzalny efekt wizualny.

Kolor podświetlenia, kształt oraz forma dopasowywana jest zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.

CITYLIGHTY, GABLOTY

Citylight jest jedną z bardziej popularnych form reklamy, umieszczaną w miejscach szczególnie uczęszczanych (wiaty przystankowe, stacje metra, dworce czy galerie handlowe). W podobny sposób wykonuje się również gabloty umieszczane w urzędach i innych instytucjach.

Przybiera on formę zamykanej, aluminiowej ramy, w której wnętrzu umieszczany jest podświetlany panel umożliwiający łatwy montaż plakatu reklamowego.

Dzięki atrakcyjnej i przystępnej dla przechodniów formie pozwala on na dotarcie z przekazem reklamowym do szerokiego grona odbiorców.

– KONTAKT –

Zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Zadzwoń do nas!

+48 600 401 222

Wyślij wiadomość!

wzorek@wzorek.com.pl

Spotkaj się z nami!

Chrzanów Mały 44

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Godziny pracy

poniedziałek – piątek

od godziny 8:00 do 16:00

© Wzorek sp. z o.o. 2024