Ekrany LED

W 2008 roku firma Wzorek wprowadziła do swojej oferty ekrany LED – nowoczesne nośniki reklamy wielkoformatowej.

Reklama multimedialna to, jak pokazują badania, najbardziej efektywna forma promocji. Ruchome obrazy znacznie skuteczniej oddziaływają na percepcję człowieka niż obraz statyczny, komunikaty tekstowe czy dźwiękowe. Doskonała widoczność niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych, możliwość indywidualnego planowania kampanii reklamowej z możliwością zmiany materiału w trakcie jej trwania.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

  • SPRZEDAŻ CZASU REKLAMOWEGO NA TELEBIMACH W GRODZISKU MAZOWIECKIM

Nasz pierwszy ekran o wymiarach 4,3 m x 3,3 m został zamontowany w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Sienkiewicza. Jest to jeden z największych tego typu ekranów w mieście. Reklama ta ma bardzo wysoką oglądalność ze względu na najlepszą lokalizacją w ścisłym centrum miasta, co gwarantuje maksymalny zasięg oddziaływania na odbiorców.
Długość, częstotliwość i sekwencję spotów jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

  • SPRZEDAŻ EKRANÓW LED przeznaczonych do montażu zewnętrznego (outdoor)
  • SPRZEDAŻ EKRANÓW LED przeznaczonych do montażu wewnętrznego (indoor)

W zależności od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie zaoferować ekran o dowolnym rozmiarze, formacie, rozdzielczości, kształcie, przenośny lub stały, zarówno do montażu zewnętrznego, jak i wewnętrznego, zaprojektować do niego konstrukcję oraz zamontować w dowolnej lokalizacji w kraju.

  • SPRZEDAŻ WYŚWIETLACZY TEKSTOWYCH LED

Diodowe wyświetlacze tekstu to obecnie najbardziej popularna forma reklamy LED pozwalająca na skuteczne przekazanie komunikatu reklamowego bądź informacyjnego. Oferujemy wyświetlacze o różnych wymiarach i kolorach świecenia do wyboru, różnych efektach i prędkościach przejazdu.


Chcąc zapewnić Państwu profesjonalne doradztwo, obsługę oraz dobór odpowiednich produktów oferta jest zawsze sporządzana pod indywidualne zapotrzebowanie. Zapraszamy do składania zapytań drogą telefoniczną bądź mailową. Pozwoli nam to na najbardziej trafne przygotowanie oferty, która spełni Państwa oczekiwania odnośnie jakości, rozwiązań oraz cen.

EMISJA SPOTÓW –    http://www.pikomp.com

Informacje dotyczące sprzedaży ekranów i wyświetlaczy LED – tel. 698 858 542

Ekran LED

Ekran LED Grodzisk Maz. ul. Sienkiewicza


Kontakt

FPHU Wzorek

Chrzanów Mały 44

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. +48 22 724 09 78

tel. +48 22 755 52 35

tel. +48 22 755 58 32

Mapa dojazdu